jep me qira banesen

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Bajram Zejnullahu 19 Maj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
jep me qira garsonjeren.gjindet ne PR. mbrapa teatrit te parku i qytetit kati i 1 perdhes esht e mobilume e pershtatshme per studenta dhe puntor esht per 3 persona esht e lir tash menjiher ose prej 1 qershorit
Bajram Zejnullahu
049405009 044930022
Leaflet
Në fillim