Jepet Banesa me Qera ne Lagjen Dardania ne Prishtine

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Festim Haliti 27 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Tel: 049758486
Viber: +38649758486

Banesa eshte e mobiluar dhe perbehet nga :
-Qendrimi ditore me kuzhin,
-Dhoma e gjumit
-Banjo
-Koridor
-Ballkoni
-Nxemjet me Termokos
-Ashensor
-Lokacioni Bulevardi Bill Clinton afer Viva Freshit dhe Eli Abit.
Banesa gjendet ne katin e 6 me pamje kah parku i Dardanise.
NUK BASHKPUNOJ ME AGJENSIONE
Festim Haliti
049758486
Leaflet
Në fillim