JEPET BANESA ME QERA NE QENDER PRAPA TEATRIT

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Luan Lipa 10 Sht 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa është e mobiluar
Ka këtë rënditje:
Kuzhina
Dhoma e gjumit
Korridori
Ballkoni
Banjo
Kati i tretë dhe posedon ashensorë
Për më shumë informata kontaktoni në numrin 044138230 si dhe në viber
+37744138230
Luan Lipa
044138230
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione