JEPET ME QERA

Jepet me qera nga: Fuad 05 Gush 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Adresa
Bregu i Diellit-Te posta e vogel
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna
Prishtinë
Jepet banesa me qera.
Banesa ka dy dhoma te gjumit, sallonin, kuzhinen, banjon dhe ballkonin. Gjithashtu eshte e mobiluar.
Leaflet
Në fillim