Kompleksi Riera Hapesire per zyre ose banim

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Eset 02 Dhj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banese 3 dhomeshe
Kati 1
Banesa shtrihet e tera ne lindje, dy banjo, dy lifta, tre ballkona ne lindje, nxemje me termokos, hapesire per parkim, e re e pa banuar.
E pershtateshme per zyre dhe banim.
Leaflet
Në fillim