Leshohen me qera dy banesa ne dragodan

0 EUR

Jepet me qera nga: Faton 04 Sht 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj banesat me qera ne dragodan afer komunes njera eshte ne katin e 1 tjetra ne te 3 banesat jan dy dhoma gjumi plus salloni dhe jan te mobiluara me te gjitha mobiljet e reja si dhe posedojn edhe garazhat
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione