Leshohet baneas me qira ne Kalabri !DELTA

275 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri 09 Pri 13:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet lokali 600m² ne Lakrishte afer Prime!DELTA 600 000 EUR
 Ofrohet per Shitje Banesa 34m2 ne Aktash ! DELTA 40 800 EUR
Banes me qira te Rruga B (FiveStar Fitness) !DELTA 320 EUR
Ofrohet Banesa 55m2 ne qender te Prishtines! DELTA 270 EUR
Ofrohet banesa me qira ne Lagjen Kalabria (Emshir)

Banesa ndodhet afer kompleksit Fitorja pran Roof Bistro', gjindet ne katin e 4 te banimit me ashensor funksional. Posedon sallon me kuzhin, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon, nxemje qendrore me rryme. Leshohet vetem per familjarë me kontrate 1 vjeçare (jo student/e). Çmimi 275 € + depoziti eshte i obliguar. Banesa ka edhe garazhen per nje veture me çmim 300€. Lirohet me daten 1 dhjetor.

Kodi: 31344
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777 📞
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet Shtepi moderne 640m2 ne Kodren e Trimave! 240 000 EUR
Ofrohet per Shitje Banesa 85m2 ne Prishtine ! DELTA 0 EUR
Shitet lokali 120m2 n'sheshin Zahir Pajaziti!DELTA 0 EUR
Ofrohet Banesa Me Qira  66m2 Ne Breg Diellit!DELTA 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione