Leshohet banesa 3 dhomshe me qira ne Aktash !DELTA

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 20:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet lokali 58m2 ne qender prane sheshit!DELTA 310 000 EUR
Ofrohet trualli per ndertim ne Mati 1!DELTA 0 EUR
Baneas me qira te Qafa per zyre/banim !DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira banesa 70m2 ne Dardani !DELTA 300 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Ofrohet banesa me siperfaqe 110m2 me qira ne Aktash (rruges Dubrovnikut)

Banesa gjindet ne katin 1 te banimit (eshte sistem banesor), posedon sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. E pershtatshme per familjar per afat te gjate. Cmimi 300 euro + depoziti i obliguar.

Kodi: 29124
Per me shume info na kontaktoni: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira banesa 80m2 ne Kalabri DELTA 380 EUR
Ofrohet me qira banesa 60m2 ne Breg Diellit 2 230 EUR
Ofrohet banesa 97m2 ne shitje ne Kalabri/ Emshir 680 EUR
Ofrohet per shitje banesa 48m2 ne lagjen Ulpiana 67 000 EUR
Në fillim