Leshohet banesa komode me qira ne Ulpiane !DELTA

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 20:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Objekt 350m2 me qira ne Pejton!DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira objekti afarist 1100m2 !DELTA 0 EUR
Zyre 182m2 me qira ne qender te qytetit!DELTA 0 EUR
Shiten 3 lokale ne Pejton buze rruges!DELTA 380 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet banesa 120m2 me qira ne lagjen Ulpiana afer Restaurant Symphony.

Banesa eshte teresishte e renovuar dhe e mobiluar me stil dhe shije. Banesa ndodhet ne katin e III-te (nuk posedon ashensor) dhe ka kete renditje:

-Sallon
-Kuzhine
-3 dhoma gjumi
-Banjo
-Dy ballkona
-Depo

Vlene te ceket se banesa posedon ngrohje qendrore me Termokos dhe Parking per veture. Çmimi: 450€ (depoziti i obliguar)

Code: 32750
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
Tel : 049 445 711 -- 049 157 113 -- 044 556 777, 048 556 777 📞
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Lokal fantastik me qira n'qender tek sheshi!Delta 0 EUR
Ofrohet me qira objekt 2400m2 ne qender!DELTA 0 EUR
Ofrohet per shitje banesa 93m2 ne Dardani !DELTA 85 000 EUR
Shitet banesa 2+1 ne Qender (4 llullat) !DELTA 0 EUR
Në fillim