Leshohet banesa me qera ne Emshir

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: UNIQUE 24 Nën 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa eshte ne lagje te qete ka siperfaqe 64m2; Eshte e mobiluar dhe e paisur me te gjitha elementet e nevojshme; posedon edhe garazhen e cila ipet me nje qmim te volitshem me qera.
Banesa ka:
1 sallon me hapsire te konsiderushme..perfshire kuzhinen
1 dhome gjumi
1 koridor
1 banjo
1 ballkon
Kerkoj familjare per afat gjate.Agjensioni Unique Prishtine.
Tel: 045-677-134
Viber: +38345-677-134
UNIQUE
  Online
045 677 134
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione