Lëshohet banesa me qera ne Lagjen Pejton

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Drilon Jusufi 11 Sht 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë me qera ne lagjen Pejton ne katin e 3-te ,perball Gjykates kushtetuese , me saktesisht mbi kafiterine “Apartment”, 2 dhoma te fjetjes me ballkone ,Sallon dhe kuzhinë me ballkon dhe nje banjo.
Banesa eshte e pershtatshme per zyre ose per banim , eshte e pa mobiluar.
Drilon Jusufi
044209818
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione