Lëshohet banesa me qera ne Prishtinë - Mati 1

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Fatbardh Sot 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Lëshohet banesa me qera ne Prishtinë në Lagjen Mati 1 afër Viva Fresh Store (përball Restaurant Loriano).

Banesa është një ndër ndërtimet e siguruara nga Termetet në këtë lagje (Mat 1).

Të dhënat e banesës:
Sipërfaqja: 90m2
Banesa është komplet e mobiluar
Gjendet në katin e 1 (5 shkallë dhe hyrja në Banes)
Ashenor
1 ballkon
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon me kuzhinë
1 Banjo
1 Depo të vogël

Nëse ju jeni të interesuar për banesën më kontaktoni në Viber ose Whatsapp: +38344872840
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione