Lëshohet banesa me qera në Qendër me 100m2

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 18 Korr 12:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjencioni Ylli
Banese me qira 500 EUR
Lokali ne shitje 800 000 EUR
Banese ne shitje 230 000 EUR
Shiten 87.73Ari truall ne Uglarë 526 380 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Lëshohet banesa me qera në Qendër me 100m2

Posedon:
Dhomë dite
Tre dhoma gjumi
Kuzhinë
Banjo Wc
Ballkon
Nxemje Qendrore me Termokos

çmimi:500Euro

Banesa eshte e pershtatshme per zyre dhe banim
Nr.kontaktues: 044/670-608 044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Agjencioni Ylli
044670608
Leaflet
Agjencioni Ylli
Shitet banesa 45m2 ne Ulpian 63 000 EUR
Banese me qira 250 EUR
Banese me qira 300 EUR
Shitet banesa 80m2 ne Aktash 88 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione