Lëshohet banesa me qera në Tophane mbrapa kafeve t

260 EUR /muaj

Jepet me qera nga: DOMINO REAL ESTATE 27 Korr 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Numri i dhomave
3,5
Adresa
Tophane
Sipërfaqe
80 m2
Për vendbanimin
Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna
Prishtinë
Lëshohet banesa me qera në Tophane mbrapa kafeve te vogla.

Banesa posedon:
*Sallon me kuzhinë
*2 Dhoma Gjumi
*Banjo
*Ballkon

Banesa është në gjendje shumë të mirë dhe gjendet ne katin e parë.
DOMINO REAL ESTATE
049444249
Leaflet
Në fillim