Leshohet banesa me qera ne Ulpian

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: UNIQUE Dje 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet me qira banesen 75m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine.
Banesa posedon :
-dhome gjumi,
-dhome dite,
-kuzhin,
_ korrdior,
_ banjo.
Banesa eshte e mobiluar dhe qmimi eshte 250 euro.


Agjensioni Unique Prishtine.
Tel: 045-677-134
Viber:+38345-677-134


Tel: 045-631-283
Viber: +38345-631-283
UNIQUE
  Online
045 677 134
Leaflet
Në fillim