Lëshohet Banesa me qera tek parku i qytetit Q155

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Demiri Sot 16:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Lëshohet Banesa me qera tek parku i qytetit përball Albi Market.

♦Kodi Q155

♦Adresa: Përballë parkut të qytetit dhe Albi Market, rruga që lëshohet poshtë te 4 llullat.

♦Banesa posedon: 2 dhoma gjumi, salloni me kuzhinë,2 ballkona, 1 banjo.

♦Kati 3, pa lift

►Siperfaqja:85m²

♦Çmimi 300€+ depozit

 

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
AgjensioniDemiri@gmail.com
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook
Agjensioni Demiri
  Online
044 117 118 / 049 117 118 / 048 117 118
Leaflet
Agjensioni Demiri
B106 Shitet Banesa në Bregun e Diellit 75 000 EUR
Banes me qera perball Grandit / Q153 550 EUR
Banesë me qira te Slovenia Sportit |Q242 220 EUR
Banesa dydhomëshe në Veternik 60 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione