Leshohet banesa me qera!

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Fatmir 05 Sht 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshoj banesen me qera ne Prishtine.Banesa gjendet afer shkolles se mesme teknike.Banesa gjindet ne katin e dyte dhe eshte e mobiluar.Banesa ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Dy banjo
-Dy terasa
-Koridor dhe
-Shpajze.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione