Lëshohet Banesa Me Qira 65 Ne Ulpian!DELTA

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Lokal me qira ne Fushe Kosove 170m2 !DELTA 450 EUR
Shitet banesa 2+1 ne Lakrishte !DELTA 70 000 EUR
Banes me qira 2+1 ne Qender !DELTA 300 EUR
Banes me qira 1+1 te Muharrem Fejza !DELTA 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet Banesa Me Qira PER ZYRE ma madhesi prej 65m2 Ne Lagjjen ULPIANA

- Banesa gjendet per ball interexit 24 orë

- Banesa ka kete strukture organizative :

- Sallon Me Kuzhine

- Dy Dhoma Gjumit

- Ballkon

- Banjo

- Banesa Gjendet Ne Katin e 2


- ÇMIMI 400 EURO + 400 DEPOZIT

- KODI:43416

- Kontakti : 048556777 049157113 049445711 044556777
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+383484556777
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shtepi moderne me qira ne Lagjen Marigona !DELTA 1 100 EUR
Shiten 2 banesa ne Aktash 57m2 !DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira banesa 75m2 ne Dardani !DELTA 280 EUR
Ofrohet me qira Banesa 50m2 Emshir ! DELTA 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione