Lëshohet Banesa me qira me sipërfaqe prej 45m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 00:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Ofrohen për shitje Banesat në lagjen Mati 1 0 EUR
Ofrohet Banesa për zyre me qira në lagjen Ulpiana 350 EUR
Shitet Toka tek lagjja Marigona Residence 53 ari 4 500 EUR
Ofrohen 2 Hektarë për shitje në fshatin Suhadoll 0 EUR
Lëshohet Banesa me qira me sipërfaqe prej 45m2 mrapa teatrit afër siriusit. Banesa posedon Sallon i cili shfrytëzohet edhe për fjetje, posedon kuzhinë, banjo, ballkon, koridor.

Cmimi: 250€ (plus depozit)
Kodir S 01

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
✉agjensioni.ora@gmail.com
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherëve 56 m2 1 100 EUR
Banesë me qira në lagjen Arbëria / Exclusive 700 EUR
Banese me qira në Emshir afër Nartelit. 0 EUR
Shitet Shtëpia tek Lagjja Jonë 245 000 EUR
Në fillim