Leshohet banesa me qira ne Aktash afer OSBE

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qira ne Aktash afer OSBE, kati i pare, banesa eshte me tri dhoma te gjumit, nje dhome dite, banjo, wc, ballkon cmimi: 400 euro, info: 044 933 747
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Zyre me QIRA në Qendër afër Sheshit 1 000 EUR
Banesë me qira në Pejton, te ambasada "Norvegjeze" 400 EUR
Zyre 80m² me qira në shesh 500 EUR
Banesë me QIRA në qendër te kinemaja "ABC" 370 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione