Leshohet banesa me qira ne Emshir

Jepet me qera nga: Real Estate ENTER 09 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Emshir , afer Kulla e Arabeve
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Emshir , Kulla e Arabeve

Kati 8

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon dhe Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon


Cmimi 250€
E-2917

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim