Leshohet banesa me qira ne lagjen e Muhaxhereve

Jepet me qera nga: Real Estate ENTER 09 Tet 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: te Hotel Afa
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen e Muhaxhereve, te Hotel Afa

Kati 1

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon dhe Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-2 Ballkona


Cmimi 200€
E-2921

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim