Leshohet Banesa me Qira ne Lagjen e Spitalit

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 10:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Leshohet Banesa me Qira ne Dardani 300 EUR
Leshohet Objekti per Zyre me Qira tek Qafa 0 EUR
Leshohet Zyre me Qira ne Qender 400 EUR
Leshohet Penthouse me Qira tek Prishtina e Re 1 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet Banesa me qira ne Lagjjen e Spitalit ne katin e 4 e pa mobiluar tek Vellezerit Asllani.
Banesa Posedon:
/Sallon me Kuzhine
/2 Dhoma Gjumi
/Banjo
/Ballkon

ID:KO126
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Leshohet Banesa me Qira ne Dragodan 400 EUR
Leshohet Banesa me Qira tek Qafa 350 EUR
Shitet Shtepia ne Matiqan 0 EUR
Leshohet Banesa me Qira ne Dardani 250 EUR
Në fillim