Lëshohet Banesa me qira në Lagjën Ulpiana të Prish

0 EUR

Jepet me qera nga: Refik Hasani 03 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Lëshoj me qira banesën në Rrishtinë, Lagja Ulpianë c/7, hyrja e ||-të kati |||- të. Banesa ka dy dhoma kuzhina, banjo,korridor dhe ballkon, eshte e renovuar dhe e mobiluar, blloku I baneses gjindet nën udhëkryqin e menzës se studentëve apo kolegji ,,Pjetër Budi".Përparësi kan banuesit me familje,eshte e lir qe nga 1 tetori qe mundë t`a jap per nje kohë me të gjatë .Qmimi I qiras 250 €, tel: +377(0)44249866.
Refik Hasani
044249866
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione