Leshohet Banesa me Qira ne Ulpian

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Grandpluss 25 Sht 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet Banesa me Qira ne Ulpian
Perball Ish MozartitBanesa eshte ne katin e 3 dhe ka kete renditej.


- Sallon me Kuzhine
- Dhome Gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Çmimi: 250 Euro
Agjensioni "Grand Plus"
Per me shume informata na kontaktoni:

Tel: +38349445506
+38349445506 Viber
+38349445506 Whatsapp

E-mail: grandpluss2000@gmail.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione