Lëshohet banesa me qira ne Ulpiane !DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet Banesa 65m2 me qira ne Dragodan ! DELTA 250 EUR
Leshohet banesa me qera pa mobiluar !DELTA 250 EUR
Ofrohet me qira banesa 50m2 ne Breg Diellit-DELTA 500 EUR
Shitet banesa 114m2 ne Velani afer Parkut !DELTA 650 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Lëshohet banesa me qira 84m² ne Ulpiane (prane Simphony)

Banesa gjindet ne katin e 2-te. E gjitha e mobiluar. 6 minuta larg qendres, posedon:

1 Sallon
1 Kuzhinë
2 Dhoma te gjumit
1 Ballkon
1 Depo
1 Vend per bojler dhe maqine te teshave
1 Banjo,

Banesa ka nxemje qendrore me Termokos. Ka qerdhen afer, shkollen Fillore, eshte pershtatshme per familjar. Çmimi 500 € me shpenzime te qiradhenësit.

Kodi: 33114
Kontakto: 049 445 711, 048 556 777, 044 556 777, 049 157 113 📞
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes me qira 2+1 ne Mati 1 te VivaFresh 1DELTA 250 EUR
Ofrohet banes me qira ne Lagjen Tophane !DELTA 320 EUR
Ofrohen me qira banesa 114m2 dhe 98m2 ne Arberi 500 EUR
Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Bregun e Diellit 85 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione