Leshohet banesa me qira ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Real Estate ENTER 09 Tet 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane , afer Henry Dunant
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane ,Henry Dunant

Kati 2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon dhe Kuzhine
-Banjo
-Ballkon


Cmimi 180€
E-2918

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim