Lëshohet banesa me qira te Parku i Qytetit

450 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Immobilien Investment 12 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Leshohet banesa me qira ne rrugen Shaban Palluzha, te parku i qytetit, saktesisht prejt teatrit Kombetar 5 min.
Banesa eshte e mobiluar komplet dhe ka kete perbereje:
Sallon me Kuzhine,Dy dhoma gjumi
Shapiz,banjo, korridor dhe ballkon.
Banesa gjendet ne katin e 3.

Per info shtese nr.tel 044208444
.
Immobilien Investment
044208444
Leaflet
Në fillim