Leshohet banesa me qira te Qafa

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Omega 16 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Adresa
Qafa
Sipërfaqe
65 m2
Për vendbanimin
E mobiluar
Komuna
Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Qafa
Banesa eshte ne katin e 4 ka siperfaqe prej 65m2 neto me kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon

Cmimi i qirase eshte 300euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Leaflet
Në fillim