Leshohet banesa me qira te Sami Frasheri

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Driton 10 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshohet banesa me qira te Gjimnazi " Sami Frasheri " banesa ka 78 m2 , eshte katin e 3 dhe ka sallon kuzhin , 2 dhoma gjumi , banjo dhe ballkone . Cmimi 300

Numri kontaktus 045 557 627
Leaflet
Në fillim