Leshohet banesa me qira te Sami Frasheri

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Driton 12 Tet 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qira te gjimnazi " Sami Frasheri , dhe ka sallon kuzhin , 2 dhoma gjumi banjo ballkone , Eshte tersisht e mobiluar . Cmimi 300 .
Leaflet
Në fillim