Leshohet Banesa me Qira

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Labinot 03 Sht 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa me qira ne Lagjen Emshir
Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Emshir me Siperfaqe prej 80m2,dhe eshte ne katin e VI
Banesa eshte komplet e mobiluar,ka ngrohje qendrore,uje 24h dhe e pa banuar me pare
Banesa ka kete renditje:
Salloni me Kuzhine dhe Tryezari
2 Dhoma te gjumit
Banjo
Ballkon
Qmimi:250 Euro ne Muaj
Labinot
045232400
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione