Leshohet banesa me qira

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Driton 27 Sht 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qera te Sami Frasheri banesa i ka 78 m2 osht ke kat 3 dhe ka sallon kuzhin dy dhoma gjumi dy ballkone komplet e mobiluar.
045 557 627
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione