Leshohet Banesa ne Dardani

0 EUR

Jepet me qera nga: .. 28 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
leshohet banesa me qira banesa gjindet ne dardani te shkolla fillore dardania apo afer villa natyra kati 1 banesa ka 2 dhoma dhe kuzhin esht e mobiluar posedon dhe rrobalarse tv dhe wirles kontakti +37744850148 viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione