Leshohet banese(Garsonjerke) me qira ne Arberi

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Burim 04 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet banese(Garsonjerke) me qira ne Arberi
Banesa ka kete renditje:
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
Qmimi 200€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677
Leaflet
Në fillim