Leshohet banese me qera ne Dragodan

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Lavdim 29 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa gjindet ne Dragodan, te Sach Caffe/Fivestar.
Eshte ne katin e dyte (ka ashensor). Ka 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo, dy ballkona dhe 2
garazha. Eshte komplet e mobiluar. Ka nxemje qendrore dhe klime.
Leaflet
Në fillim