Leshohet banese me qira ne Arberi

550 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Burim Dje 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet banese me qira ne Arberi ne rrugen kryesore ,,Ahmet Krasniqi” afer semaforave. Banesa eshte ndertim i ri me komplet mobilje te reja dhe moderne (mobilet e sapo blera nga mobileria BINI )
Banesa posedon hyrje te kontrolluar, vezhgim 24/7 me kamera interfon nxemje qendrore me wi-fi, dhe internet
Banesa ka kete renditje:
- dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 550€
https://bit.ly/3n3a6PU

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044 333 511
+383 44 333 511
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione