Leshohet Banese me qira ne EMSHIR KALABRI

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 15:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Leshohet Penthouse me Qira në Arbëri 1 100 EUR
Shitet Banesa ne Kalabri 58 000 EUR
Leshohet Banesa me Qira ne Qender 350 EUR
Leshohet Penthouse me Qira ne Aktash 320 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Banese me qira ne EMSHIR KALABRI (LESNA)me sipërfaqe 71m2(1+1)kati 1
Banesa është e mobiluar komplet me mobilje #moderne dhe ka këtë rënditje:
- qëndrimi ditor/
- kuzhina & tryezari/
- 1 dhomë e fjetjes/
- banjo/
- terasa

ID:KO206
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Leshohet Banesa me Qira ne Qender 400 EUR
Leshohet Zyre me Qira ne Qender 700 EUR
Leshohet Zyre me Qira ne Qender 450 EUR
Leshohet Banesa me Qira Ne Arberi 500 EUR
Në fillim