Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Burim 04 Dhj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet banese me qira ne Lagje Te Spitalit,banesa eshte komplet e mobilur, 109m2
Banesa ka kete renditje:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
-Depo
Qmimi 350€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione