Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Burim 04 Dhj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshoj banes me qira ne Lagje te Spitalit, banesa eshte e moiluar, mobile te reja, ka parking te mjaftueshem + garazh, hyrja e katit eshte e ndare me dere sigurie kunder zjarrit, gjendet ne katin e 3-te, lift funksional, 68m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124-677
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione