Leshohet banese me qira Te Hotel Siriusi,Tringe Smajli

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Burim 03 Dhj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banese me qira Te Hotel Siriusi
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
-Depo
Qmimi 350€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677
Leaflet
Në fillim