Leshohet Ekstra banese me qira ne Arberi

2 000 EUR /muaj

Jepet me qera nga: smart Sot 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet super banese me qira ne Arberi eshte super e mobiluar ne menyre moderne, ka ashensor personal, 2 garazha nentokesore, eshte 225m2 dhe terasa 115m2.
Banesa ka kete renditje
-Parahyrja me garderobe
-Dhome te pritjes
-Dhome te dites
-Kuzhine
-Trapezari
-Banjo
-Wc
-Dhoma e punes
-Dhoma e fjetjes e musafireve
-Dhoma e fjetjes
-Master dhoma me garderobe
-Banjo Personale
-Terasa
Qmimi: 2000 € ( me te gjitha shpenzimet

Per informata shtese na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777
smart
  Online
044393777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione