Leshohet gasonjere me qira ne Lagjen e Muhaxhereve

Jepet me qera nga: Real Estate ENTER 09 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te Kompleksi Derin Rezidence
Komuna: Prishtinë
Leshohet gasonjere me qira ne Lagjen e Muhaxhereve, ne Kompleksin Derin Rezidence

Kati 3

Gasonjera eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon dhe Kuzhine
-Banjo


Cmimi 220€
E-2916

Tel.viber
+38343717748
+38343717747


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim