Leshohet gasonjere me qira te Parku i Qytetit

Jepet me qera nga: Real Estate ENTER 09 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te Parku i Qytetit
Komuna: Prishtinë
Leshohet gasonjere me qira te Parku i Qytetit

Kati 3

Gasonjera eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon me kuzhine
-Banjo


Cmimi 160€
E-2920

Tel.viber
+38343717748
+38343717747


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim