Leshohet kati i shtepise me qira

65 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Adnan Mehmeti 07 Sht 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshohet kati i shtepise me qera, perkatesisht kati 2. E pershtatshme per 4 persona deri ne 5. Ka nje korridor, nje banjo, 2 dhoma per fjetje dhe nje dhome me nje kuzhine. Hyrja eshte e vecante nga pjesa tjeter e shtepise. Cmimi eshte 65 euro per person ku perfshihen te gjitha shpenizimet, uji i nxehte 24h, nxemja qendrore, berllogu dhe rryma. Pra ju duhet vetem te paguani 65euro dhe te gjitha shpenzimet e tjera mbulohen nga ne. Mund te na kontaktoni edhe ne Viber.
Adnan Mehmeti
049608045
Në fillim