Leshohet me qera banesa 85m2 te Qafa

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Oltion Ramadani 14 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka tri dhoma (salloni + 2 dhoma), dy banjo, kuzhina me tavoline, nje ballkon.

Banesa gjendet ne katin e 6, te Qafa (pamja nga rruga kryesore). Lifti punon 24/7 dhe ndertesa eshte ne mirembajtje te rregullt.

Nxemja eshte qendrore me TermoKos.
Oltion Ramadani
+38344199300
Leaflet
Në fillim