Lëshohet me qera

270 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Sami Uka 27 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa e re me 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë ne rr. Lidhja e Lezhës, kati i tretë, nën ish-Tjegullore, shumë pranë ShFMU "Qamil Batalli" ish shkolla Model.
Kuzhinë dhe banjo te kompletuara me lavatriqe.
Banesa mund te shfrytezohet duke filluar me 5 tetor 2020.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione