Leshohet me Qera

280 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KS-EU AGENCY Real Estate 05 Mar 16:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet Banesa Me Qera
Banesa gjendet ne Aktash afer kolegjit ILIRIA dhe ka nje siperfaqe prej 84m2.
Banesa posedon:
🔸 2 Dhoma
🔸 Sallon me Kuzhinë
🔸 1 Banjo
Për më shumë informata na kontaktoni ne:
📞+383 48 200 108
📞+383 49 333 463
📧ks.euagency@gmail.com
🌐www.ks-eu-agency.com
📍Adresa: Rruga : Rrustem Statovci Nr.218(Afer Albi Market), Prishtinë
KS-EU AGENCY Real Estate
KS-EU REAL ESTATE Ofrojme : -Shitje Banesave,Shpijave,Trojeve -Qiradhënje Banesave,Shpijave,Trojeve - Ndërmjesime Biznesi
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rrustem Statovci 218 Tregoje në hartë
049333463
https://www.facebook.com/Ks.EuRealEstate/?ref=page_internal
KS-EU AGENCY Real Estate
048200108
Leaflet
KS-EU AGENCY Real Estate
Leshohet banesa me qira 180 EUR
Shitet Banesa 900 EUR
Shitet shtepia 0 EUR
Banese me qira/shitje 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione