Lëshohet me qira banesa në Dragodan #iBRO GROUP

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Lëshohet me qira banesa në lagjen Arbëria(Dragodan), konkretisht poshtë Komunës së Re.Banesa ndodhet në katin e IV-të,ka hapsirë të mjaftueshme, është e mobiluar me shumë shije dhe i plotëson jashtëzakonisht mirë kushtet për banim.Poashtu e veçantë në këtë banesë është se ka çasje në ballkon nga të tri dhomat.
Banesa ka këtë përbërje:

-Sallon&Kuzhinë;
-2 dhoma gjumi;
-2 banjo;
-Koridor;
-Shpajz;
-Ballkon;
-Garazhë.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+383-44 85 75 65 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Lëshohet me qira kati i shtëpisë në B.Diellit #iBRO GROUP 200 EUR
Shitet banesa në Dragodan #iBro Group 0 EUR
Shitet Lokali (bëhet ndërrim)  #IBRO GROUP 0 EUR
Banese me qira te Bahollt #iBRO GROUP 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione