Leshohet me qira ne Ulpian mbrapa ish hotel Bacit

0 EUR

Jepet me qera nga: Florent 07 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet Banesa me qira 78 M2 ,

Gjindet te Rruga “Deshmoret e kombit (Ulpian mbrapa ish Hotel Bacit).

Banesa posedon:

⭕️2 dhoma gjumi

⭕️Sallon

⭕️kuzhin

⭕️koridor

⭕️banjo

⭕️ballkon

⭕️Nxemje Qendrore me Termokos

⭕️Dritaret me te rejat ne treg me 3 gjama dhe Roletne te aluminit

E sapo renovuar dhe E mobiluar...

📍Prishtinë-Ulpian

Qmimi sipas marveshjes

📞Viber +38345318235
Florent
045318235
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione